YARDIM

ÜYELİK

Üyelik avantajları nelerdir?

Sitemimize üye olarak online alışveriş yapabilir, sağladığımız kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim?

Sitemize üye olmak ve üyelik avantajlarından faydalanmak için sol menüde bulunan "üye girişi" butonuna tıklayın. Karşınıza gelecek olan üye girişi panelinde alt tarafta "üye olmak istiyorum" linkine tıklayarak yeni üye formu sayfamıza ulaşabilirsiniz. Buradaki formu doldurduktan sonra "kaydet" butonuna basarak üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ONLINE ALIŞVERİŞ

beyazadam.com'da online alışveriş nasıl yapabilirim?

beyazadam.com'da sadece üyeler online alışveriş hizmetinden faydalanabilir. Eğer üye değilseniz ilk önce üye olmanız gerekir. Bu aşamadan sonra alışveriş sepetinize satın almak istediğiniz ürünleri eklemeniz gerekir. Bunun için ürünlerin yanlarında görülen alışveriş sepeti ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Alışverişinizi bitirmeye karar verdiğinizde ekranın sol bölümünde bulunan "sepetim" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinizi görebilirsiniz. Burada ürünleri sepetten çıkarabilir veya istediğiniz ürünün adetini "sepeti güncelle" butonunu kullanarak değiştirebilirsiniz. Daha sonra ekranın altında bulunan "Satın al" butonu ile satın alma işlemine devam edebilirsiniz. Eğer sisteme giriş yapmadıysanız gelen sayfaya kullanıcı bilgilerinizi girerek satın alma işleminin sonraki aşamalarına geçebilirsiniz.

beyazadam.com'daki fiyatlar Beyaz Adam Kitabevi mağazalarında da aynı mı?

beyazadam.com'da sunulan fiyatlar mağazalarımızdan farklılık gösterebilir. internet sitemizde, mağazalarımızda yer vermediğimiz kampanya ve fiyat indirimleri uygulanabilmektedir. Ancak Kitap Kulübü'müze üye olarak mağazalarımızda da yaptığınız alışverişlerde fazladan indirim kazanabilirsiniz.

beyazadam.com'da satışta gözüken ürünler Beyaz Adam Kitabevi mağazalarında o an mevcut olduğunu gösterir mi?

beyazadam.com'da satışta gözüken ürünler mağazalarımızın stok durumlarını yansıtmamaktadır. Bu bağlamda web sitemizde satışta olan bir ürün o an stoklarımızda mevcut olmayabilir. Sipariş edilen ürünler stoklarımızda mevcut ise ilk teslimat ile kargoya teslim edilir, ancak stoklarımızda olmayan ürünler için teslimat süresi ürünün tedarik edilmesine bağlı olarak 1 veya 2 gün ertelenebilir.

İnternetten kredi kartı ile alışveriş güvenli mi?

İnternetten alış veriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz 256 bit'e kadar SSL ile şifrelenerek bankaya gönderilir. Bugün dünyada intenet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemeleri güvenli hale getirmek için kullanılan standartlaşmış yöntemdir. Alışveriş için çok güvenli olan bu altyapı yine de 100% güvenlik sağlamaz. Ancak bankalar kendi içlerinden sağladıkları ek güvenlik önlemleri ile zaten oldukça güvenli olan bu sistemi daha da güvenli hale getirmiştir. Bu konuda bankanı ile görüşerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kimler online alışveriş yapabilir?

Sitemizden online alışveriş yapabilmeniz için sistemimize kayıtlı kullanıcı (üye) olmanız gerekir. Online alışveriş yapmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir.

Ödeme seçenekleri neler?

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde iki türlü ödeme imkânına sahipsiniz. Dilerseniz kredi kartınız ile 128-bit şifreleme güvenliği altında ödemelerinizi online olarak yapabilir veya banka hesabımıza havale yapabilirsiniz.

Taksit seçenekleri neler?

Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde CardFinans, Maximum Card ve Bonus Card kartlara taksit imkanı sunulmaktadır.

CCV nedir?

CCV kredi kartınızın arka yüzünde bulunan üç haneli güvenlik numarasıdır.

CCV
Ödemeyi hangi aşamada ve nasıl yapabilirim?

Ödemeyi satın alma işleminin son aşamasında gerçekleştirebilirsiniz. Burada karşınıza kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekran çıkacaktır. Burada kredi kartı bilgilerinizi girebilir, alışveriş tutarınıza ve kartınızın türüne göre çeşitli taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz. Bütün bilgilerin doğru girildiğinden emin olduktan sonra "Onayla" butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan onay gelmesi durumunda siparişiniz sisteme kaydedilecek ve işleme alınacaktır.

Banka havalesi için hesap numaralarınız nelerdir?

Yapı Kredi Bankası
IBAN: TR12 0006 7010 0000 0081 6300 38

Garanti Bankası
IBAN: TR75 0006 2000 0190 0006 2986 50

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizi takip etmenin en kolay yolu sayfanın sağ sütununda bulunan "Sipariş Takip" bölümünü kullanmaktır. Buraya sipariş numarasını yazdıktan sonra "sorgula" butonunu tıklayarak siparişinizin teslimatı ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yürürlükte olan ve eski siparişlerinizi sisteme giriş yaptıktan sonra solda yer alan "üye bilgileri" linkine tıkladıktan sonra gelen sayfadaki seçenekleri kullanarak takip edebilirsiniz.

Ürün iade koşulları nelerdir?

Satış sözleşmesine bakınız.

Teslimat nasıl yapılır?

Sitemizden ürün satın alırken size çeşitli teslimat seçenekleri sunulur. Satın aldığınız ürünler Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese ulaştırılır. Teslimat süresi paketin teslim edileceği şehre göre değişir. Yurt genelinde tüm teslimatlar 1 - 4 gün arası gerçekleştirilir.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

Alışveriş sepeti nedir?

Alışveriş sepeti sitemizde alışveriş yaparken ürünleri toplayabileceğiniz, fiyatlarını tek tek ve toplu olarak görebileceğiniz bir listedir. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri önce alışveriş sepetine atmanız gerekir. Sepetinizde bulunan ürünleri daha sonra sepetinizden çıkarabilir veya ürünlerin adedini dilediğiniz miktarda artırabilirsiniz.

Alışveriş sepeti kullanmak için üye olmam gerekir mi?

Alışveriş sepetini herkes kullanabilir. Web sitemize bağlandığınız anda size özel boş bir alışveriş sepetiniz olur. Sepet üzerinde üyelerin sahip olduğu her türlü işlemi yapabilirsiniz. Ancak ürünleri satın almak için üye girişi yapmanız gerekir.

Alışveriş sepetimi nasıl görebilirim?

Alışveriş sepetinizi sayfanın sol tarafında bulunan "sepetim" butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Alışveriş sepetime nasıl ürün eklerim?

Sitemizde ürün bilgilerinin yanında küçük bir sepet işareti bulunur. Bu butona tıkladığınızda butonun bağlı olduğu ürün 1 adet sepetinize eklenir.

Alışveriş sepetimden bir ürün nasıl çıkartırım?

Alışveriş sepetini görüntülediğinizde her bir ürünün sol tarafında küçük birer kutu olduğunu farkedeceksiniz. Sepetten çıkarmak istediğiniz ürünün sol tarafındaki kutuyu işaretledikten sonra "sepetten çıkar" butonuna tıklayarak seçmiş olduğunuz ürünleri sepetinizden çıkarabilirsiniz.

Alışveriş sepetimi nasıl boşaltırım?

Alışveriş sepetinizi boşaltmak için sepeti görüntüledikten sonra "sepeti boşalt" butonunu kullanabilirsiniz.

Alışveriş sepetimde değişiklik yapabilir miyim?

Alışveriş sepetinizde bulunan ürünlerin miktarını azaltabilir veya arttırabilirsiniz. Her bir ürünün yazılı olduğu satırda ürün adeti bir kutu içinde belirtilmiştir. Bir ürünü ilk eklediğinizde bu sayı 1 olur. Bu sayıyı değiştirdikten sonra "sepeti güncelle" butonuna basarak ürün adetleri ile ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Bunun dışında bir ürünü sepetten çıkarmak için ürün adının solunda bulunan kutucuğu (checkbox) işaretledikten sonra "sepetten çıkar" butonun tıklamanız yeterlidir.

Alışveriş sepetimdeki ürünler ne zamana kadar sistemde kalır?

Alışveriş sepetiniz sizin siteden çıkmanız ile birlikte silinir. Bu yüzden sitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde her defasında karşınıza boş bir alışveriş sepeti gelecektir.

B.A.K. HAFİYE

B.A.K. Hafiye nedir?

B.A.K. Hafiye bulamadığınız kitapları sizler için araştırmamız amacıyla kurmuş olduğumuz sistemdir.

B.A.K. Hafiyeyi nasıl kullanabilirim?

B.A.K. Hafiyeye kitap sormak için ekranın sol tarafında bulunan B.A.K. Hafiye kutucuğunu tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan formu doldurarak araştırmak istediğiniz kitapla ilgileri tüm bilgilerinizi Hafiyeye iletmiş olursunuz.

B.A.K. Hafiyeyi kimler kullanabilir?

B.A.K. Hafiye hizmetimizden herkes faydalanabilir. Üye olmanız gerekmez.

B.A.K. Hafiyede hangi ürünleri arayabilirim?

B.A.K. Hafiye sadece kitap arama konusunda sizlere yardımcı olur. Kitap konusunda ise bir kısıtlama yoktur. Her türlü kitap için BAK Hafiyeye danışabilirsiniz.

B.A.K. Hafiyeden ne kadar sürede cevap alabilirim?

Cevap alma süresi aradığınız kitapla ilgili bilgilere ne zaman ulaşabileceğimizle ilgilidir. Bazı kitaplar için 3 gün içerisinde yanıt alabileceğiniz gibi bu süre uzayabilir. Unutmayın ki verdiğiniz bilgiler bizim de aradığınız kitaba ulaşmamızı daha da hızlandıracaktır. Talep ettiğiniz kitap hakkında bir bilgiye ulaşamamamız durumunda size durumu bildiren bir e-mail gönderilir.