SATIŞ SÖZLEŞMESİ

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 1. 18 yaşından küçükler beyazadam.com'dan alışveriş yapamaz.
 2. beyazadam.com'dan kredi kartı ve banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Eğer havale ile yapılıyorsa havalenin hesabımıza ulaştığını belirlediğimiz andan itibaren siparişler işleme alınır. Bir hafta içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.
 3. Tahsilatı yapılmış tüm siparişlerinizi, beyazadam.com yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura alışveriş sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize e-fatura veya e-arşiv şeklinde iletilecektir. KDV oranları kitapta %0'dir.
 4. Dizgi hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından firmamız sorumlu değildir.
 5. beyazadam.com'da ürünlerin stok bilgileri tutulmamaktadır. Ürünler müşterilerin siparişleri doğrultusunda temin edilmektedir, tedarikçilerin stoklarından kaynaklanan eksikliklerde ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar, müşterinin kredi kartından kaldırılır. Eğer ödeme banka havalesi ile yapılmışsa, bu tutar aynı banka hesabına geri iade edilir.
 6. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimi beyazadam.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketleri kanalıyla yapılır. Mağazalarımıza yakın çevrede bulunan adreslere teslimatlar kendi araçlarımız ve personelimiz ile de yapılabilmektedir.
 7. Paketlerin belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda onlinesatis@beyazadam.com'a e-posta gönderebilirsiniz. Teslimatçı firma tarafımızdan aranarak veya kargo referans numarasıyla müşteri tarafından aranarak kargo takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yerine getirdiği kabul edilmiş sayılır; bu yüzden, teslimat sırasında hasarlı olduğu tesbit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Bu tutanak daha sonra (0212) 583 36 59'a fakslanıp durum onlinesatis@beyazadam.com'a e-posta ile bildirilmelidir, beyazadam.com ürünün yeniden sorunsuz bir şekilde elinize ulaştırılmasını sağlayacaktır.
 8. Önceden belirtilen istisnalar hariç genel olarak satın alınan ürünleri tahrip edilmeden, kullanılmadan ve tekrar satılabilirliği bozulmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 9. Taraflardan birinin yükümlülüklerini yerine getirmelerini imkansızlaştıran, öngörülemeyen haller mücbir sebep (tabi afet, savaş ve terör olayları, ayaklanma, el koyma, yeni mevzuat hükümleri, grev veya lokavt, üretim veya iletişim tesislerinde meydana gelen önemli arızalar vs.) olarak kabul edilir. Kendisinde mücbir sebep gerçekleşen taraf, durumu diğer tarafa en kısa zamanda yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamında tarafların yükümlülüklerini yerine getirememelerinden dolayı bir sorumlulukları doğmayacaktır. Mücbir sebep hali 10 gün süreyle devam ederse, taraflara tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 10. beyazadam.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

 1. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilirsiniz. Başka birinin bu bilgilere ulaşması ve onları değiştirmesi mümkün değildir.
 2. beyazadam.com'a girdiğiniz kişisel bilgiler ve alışveriş bilgileriniz başka kişi ve kuruluşlara kesinlikle verilmez.
 3. Alışveriş sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri sistemimizde hiçbir biçimde kayıt altına alınmamaktadır.
 4. Dilediğiniz zaman üyeliğinize son verebilirsiniz, bu durumda tüm kişisel bilgileriniz sistemimizden silinecektir.

TELİF HAKLARI

 1. beyazadam.com fikir ve sanat eserleri sahiplerinin haklarına saygılıdır ve bu konudaki yasalar çerçevesinde hareket eder.
 2. beyazadam.com'da verilen tüm bilgiler ve alıntılar tanıtım amaçlıdır, kaynağı belirtilmeyen bilgiler ürünlerin içerisinden, tanıtım metinlerinden veya yayınevlerinden alınmıştır.
 3. Basından alınan haber, tanıtım veya söyleşi metinlerinin kaynağı mutlaka gösterilmektedir; bu metinler alıntı kapsamını aşıyorsa yayıncısından izin alınmaktadır.